WSPÓŁPRACA

DSC_0084_7

Mumandthecity.pl jest jednym z najpopularniejszych blogów parentingowych w Polsce prowadzonych przez Ilonę i Piotra Kosteckich. Siłą napędową tego bloga są dobre teksty, wysokiej jakości zdjęcia i filmy oraz zaangażowani Czytelnicy.

Szukasz miejsca na pokazanie szerszej publiczności swojego produktu lub usługi? Zależy Ci na skutecznej i nieszablonowej reklamie, która na długo pozostanie w pamięci jej odbiorców? Nie mogłaś/eś trafić lepiej! Słynę z tego, że tworzę najciekawsze kampanie w blogosferze. Oto wybrane posty sponsorowane:

PHILIPS

NIVEA

FOTOJOKER


AKTUALNE MIESIĘCZNE STATYSTYKI BLOGA WG GOOGLE ANALYTICS:

 

 

 


DANE DEMOGRAFICZNE:

Zrzut ekranu 2016-04-26 o 21.38.45 kopia

MUM AND THE CITY W SOCIAL MEDIACH:

Facebook – ponad 65 000 fanów
Instagram – ponad 20 000 obserwujących
 

WYBRANE MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM:

logosyJeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz pisać na adres:

kontakt@mumandthecity.pl 

W sprawach związanych z organizowanym przeze mnie wydarzeniem Influencer LIVE Poznań pisz na kontakt@influencerlive.pl

RAZEM NA PEWNO WYMYŚLIMY COŚ FAJNEGO!

(22 383 odwiedzin wpisu)

1 Komentarz

 1. Dzień dobry
  Jestem fotografem i jakiś czas temu zaczęłam robić rodzinne sesje zdjęciowe, jednak robiąc je wyznaję trochę inną zasadę niż większość fotografów.
  W „Opowieściach o miłości” chcę poprzez fotografię opowiedzieć miłość jaką mama darzy dziecko. Naturalna, ciepła, delikatna – taka jest miłość matki do dziecka. Pragnę też tym projektem pokazać, ze każdy z nas jest piękny naturalnie, w zwykłych podkoszulku a nawet bez niego. Do pokazania piękna nie potrzeba również tony makijażu.
  W sesji tej nie zobaczycie typowej dla rodzinnej fotografii stylizacji i cukierkowości, nie ma zaaranżowanego tła – jest tylko naturalność i miłość.
  W związku z czym chciałabym się dowiedzieć czy nie byłabyś chętna do udziału w takiej sesji wraz swoimi pociechami i czy w zamian za zdjęcia mogłabyś napisać post o moich usługach, na swoim blogu i polecić na facebooku i instagramie? Jeśli zaś nie odpowiada Ci współpraca barterowa, to podaj proszę swoją cenę.
  Moje portfolio możesz zobaczyć tutaj: http://www.beatajezak.pl/ – sesje rodzinne znajdują się pod zakładką http://www.beatajezak.pl/search/label/Opowie%C5%9Bci%20o%20mi%C5%82o%C5%9Bci
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *