O MNIE

Thursday, 17th January, 2019

DSC_1215

Mum and the city nie jest blogiem o idealnym życiu i rodzicielstwie, bo ja nie jestem dobra w pisaniu bajek. I tak, często zaczynam z grubej rury. Jeśli cię to nie razi, czytaj dalej, prawdopodobnie się zaprzyjaźnimy, a jeśli tak… Cóż, w rogu ekranu jest taki magiczny krzyżyk – pewnie już wiesz, co z nim zrobić.

– JA –

Mam na imię Ilona i jestem perfekcjonistką, z czego leczę się długo a skutecznie. Właściwie leczą mnie z tego dzieci, bo trudno przy dwójce mieć zawsze wysprzątany dom, obiad na stole, zabawione maluchy, dobrą pracę i ułożoną fryzurę, choć są takie, co twierdzą, że potrafią. Ja uczę się odpuszczać i tak w skrócie – o tym właśnie piszę.

– BLOG –

Mum and the city to blog parentingowy o szukaniu życiowej równowagi.

Dawno, dawno temu odpowiedziałam sobie na bardzo ważne pytanie: co chcę w życiu robić? I oczywiście zaczęłam robić coś zupełnie innego ;). Trochę dlatego, że oczekiwało tego ode mnie społeczeństwo („No co ty? Utrzymywać się z pisania? To niemożliwe! Idź do NORMALNEJ pracy!”), a trochę z braku pewności siebie. Bałam się postawić na swoim, po prostu. A potem urodziłam dziecko i zrozumiałam, że mam dwa wyjścia: żyć tak, jak chcą inni lub tak, jak ja chcę.

Stąd ten blog. Pokazuję, że można po swojemu. Nie trzeba być zawsze i wszędzie na sto procent. To ty wiesz najlepiej, co jest dla ciebie dobre. Uszczęśliwiając innych, sama nigdy nie będziesz szczęśliwa.

Jestem autentyczna, dlatego zaufało mi tysiące kobiet, które tak jak ja były już zmęczone ideałami lansowanymi w mediach.

Jeśli ty też jesteś, zapraszam do mojego świata:

FACEBOOK: poza oficjalnym fanpagem, gdzie zawsze dużo się dzieje, możesz mnie obserwować na moim prywatnym profilu.

INSTAGRAM: to tam codziennie wrzucam fotki niepublikowane nigdzie indziej.

YOUTUBE: kanał, na którym znajdziesz filmy z naszego codziennego życia.

KONTAKT

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, śmiało pisz na:
kontakt@mumandthecity.pl

WSZYSTKIE PREZENTOWANE NA BLOGU TREŚCI SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ – ZABRANIAM ICH KOPIOWANIA, EDYCJI ORAZ ROZPOWSZECHNIANIA

Leave a comment